Filmy i info

P O L E C A M Y

  Strony www i filmy pogłębiające ŚWIADOMOŚĆ istot ludzkich                (mózg, umysł) i człowieka (rozum).

To co poprzez nie zrozumienie (brak wiedzy) zasiałeś  teraz z pokorą i zrozumieniem zbierasz….

Źródło wody i mini laboratorium w domu

 Poniżej film:   pokazane są dotlenienie krwinki czerwone już rozdzielone spowodowane  dostawą elektronów ujemnych wodoru. ( wypicie tylko jednej szklanki wody właściwej).

Poniżej film przedstawia proces przeprowadzenia  elektrolizy  wygenerowanej wody już z ujemnym ładunkiem elektronów wodoru o parametrach j/w gotową do spożycia  z Generatora GM i wody  wodociągowej co uwidacznia różnicę i kontrast pomiędzy tymi wodami – co tak naprawdę przyjmuje nasz organizm  w wypijanej  z Redoxem wodzie ; „Osmoza Red-ox”  dostarcza elektrony ujemne wodoru ( wytworzone w symbiozie kationów i anionów) w wodzie pozbawionej chemii i rakotwórczych związków – patrz: szklanka po lewej stronie  napełniona krystalicznie czystą wodą z naszego Generatora i dla kontrastu patrz szklanka po prawej stronie wypijana z Redoxem i z  uwidocznionymi substancjami chemicznymi  wypijanymi z Redoxem,  uzyskanymi innymi urządzeniami do jonizowania wody !!.

 

Poniżej inne ciekawe strony www.

http://sensacje-nauki-3.manifo.com/

Strona główna

http://www.haptens.republika.pl/haptenology_pl.html

Witam Was Wszystkich w Nowym Świecie, w jakim żyjemy. Życzę powodzenia.

 Instytut  ISC Polska w  konsultacji i porozumieniu Dr. Leonardem Coldwellem uzupełnia swoją praktykę i tym samym udziela  pomocy  ludziom którzy pozwalają sobie pomóc.

źródło: YouTube

 

 

 

 

 

linki www.  Dr. Leonarda Coldwella

https://www.youtube.com/results?search_query=dr.+leonard+coldwell

ALKOHOLOWY TERROR wykład prof. Żdanowa

Słowo MAGIA to termin, który określa granicę między wiedzą niszą ( świadomość mózg, umysł) dostępną do 80% istot ludzkich i wiedzą wyższą dla  20%  świadomości dotyczy  człowieka i jego rozumu ( trójnica mózgu).