Generator NanoWody Red-Ox

                         Odnów swoją ENERGIĘ.

Pobierz: woda Osmoza Red-Ox i inne ważne dla zdrowia informacje.

Więcej informacji na stronie www.generatornanowody.pl

 

                         Generator NanoWody Red-Ox

         Źródło wody i mini laboratorium w domu.

                     to nowej generacji urządzenie „Osmoza Red-Ox”

         „Osmoza Red-Ox”  woda zasadowa                    – 320 mV      pH   9,20
        ” Osmoza Red-Ox”  woda kwasowa                    –   25 mV      pH    4,10                          

           To nie pomyłka !  w technologii Generatora NanoWody Red-Ox  woda kwaśna posiada  (ORP) ujemne, przy ppm  (000)

Dysponujemy technologią pozwalającą na uzyskanie czystej o w/w parametrach wody pozbawionej jakichkolwiek zanieczyszczeń!.             

Poniższe zdjęcie dot. przeprowadzonej elektrolizy wody  i wyraźnie pokazuje różnice wody otrzymaną z Generatora NanoWody Red-Ox (woda idealnie czysta)  i wody wodociągowej  ( woda zanieczyszczona chorobotwórczymi i rakotwórczymi związkami chemicznymi) .

Woda  z Generatora   jest wyprodukowana na bazie wody ppm zero i  jest wodą zjonizowaną  (alkaliczną)  z ujemnym ładunkiem elektrycznym wodoru, co jest efektem zastosowania technologii  „Osmoza Red-Ox”.  

Elektroliza wody ppm zero na foto na www   Dr.inż. Barbara Mikołajczak książka pt. Rakotwórcza Woda

Elektroliza wody szklankaFilm dotyczy wykonania elektrolizy  wygenerowanej wody z Generatora  i wody  wodociągowej co uwidacznia różnicę i kontrast pomiędzy tymi wodami – co tak naprawdę przyjmuje nasz organizm  w wypijanej  z Red-Ox wodzie  dostarcza elektrony ujemne wodoru w wodzie pozbawionej chemii i rakotwórczych związków – patrz szklanka po lewej stronie  napełniona krystalicznie czysta woda z Generatora  i dla kontrastu patrz szklanka po prawej stronie wypijana z Red-Ox  z  uwidocznionymi składnikami chorobotwórczymi wytworzone  przez   dostępne na rynku urządzenia do jonizowania wody

                     Generator NanoWody Red-Ox

 

Funkcje Generatora NanoWody Red-Ox

1. Woda Zasadowa    

2. Woda Kwasowa

3. Elektroliza wody Zasadowej

3. Woda srebrna, złota, cynkowa itp

4. Koloidy złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.

5. Jony złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.

6. Inhalacja Wodorem i tlenem atomowym  (metodą mini hiperbarii) itp.

7. Wody mieszane (złota, srebrna, cynkowa, platynowo – irydowa) itp.

8. Ukierunkowane pole magnetyczne, prawoskrętne.

9. Energetyzowanie fotonami światła.

10. Elektrolit ziołowy (aktywacja żywymi enzymami ziół).

11. Dyfuzja wody ( ppm poniżej zera)

12. Woda ciężka ( deuter)

13/. ORMUS ( złoto monoatomowe w proszku)

14/. Mobilny Generator

14 funkcji i ponad 50 różnych możliwości Generatora  związanych z zagospodarowaniem najlepiej przyswajalnych  żywych enzymów  z otaczającej nas przyrody (pokrzywa , mniszek lekarski, babka lancetowata, dzika róża ) itd. i  natury ( czarny krzemień, ziemia okrzemkowa, turmalin, kryształ górski, bursztyn, mumio) itd.

Ujęta częściowo  informacja jest dezinformacją i dopiero zrozumienie odpowiedzi na poniższe pytania pozwoli zadecydować o tym jaką wodę będziemy spożywać:

Na pytania :

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora  o zawartości ppm poniżej „0” niż o zawartości ppm 150 do 350 zawierających różne związki chemiczne chorobotwórcze i rakotwórcze np. herbicydy, pestycydy, DDT o trihalometanach ( THM ) w wodzie chlorowanej wodociągowej  nie wspominając  ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora  o zawartości pH 8,0-9,35  niż wodę o zawartości pH 10,0-12,5 ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora o zawartości (minus)-350 do -510 mV niż wodę o zawartości (minus) – 850 mV ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora  kwaśną o pH 4,10 i  ORP (minus) -125 mV niż wodę o zawartości pH 3,2 i ORP (plus) +600 ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora  wykonanej  prądami stałymi na poziomie od 15 do 40 watów niż wodę zjonizowaną na poziomie   309 watów ?

Jaka jest różnica między urządzeniem typu Generator a urządzeniami typu Jonizator ?

Dlaczego w Generatorze  otrzymujemy wodę kwaśną o ORP ujemnym  a w Jonizatorach  TYLKO i WYŁĄCZNIE wodę kwaśną o ORP dodatnim ?.

Dlaczego Generator  jest urządzeniem Mobilnym a Jonizatory  przykręcamy do ścian ?

Dlaczego Generator stawiamy na podstawce magnetycznej ?

Czy zastanawialiście się Państwo jakie jest  ORP naszej krwi a jakie mamy ?  jakie powinno być  pH w naszej dwunastnicy i w naszym żołądku ?

Na powyższe pytania udzielamy odpowiedzi drogą mailową lub na telefon – oddzwaniamy!.

Ważne ! : Generator NanoWody Red-Ox  posiada elektrody wykonane, że spektralnie cztero pierwiastkowego czystego tytanu, co jest wyłączną gwarancją tego, że przy produkowaniu wody zasadowej i wody kwasowej  nie wytworzy się wysoce szkodliwa substancja zwana pod nazwą CIS-PLATYNA,  występuje ona jedynie  przy zastosowaniu elektrod wykonanych z dwóch różnych metali z dodatkiem dwóch różnych nadtlenków.

 

Badanie żywej kropli krwi  u chorego na cukrzyce przed wypiciem  czystej wody „Osmoza Red-Ox”

Pobierz: opis niedotlenienia.

Foto 2 Rulonizacja krwinek czerwonych

   Badanie żywej kropli krwi  u chorego na cukrzyce po wypiciu 300 ml. czystej  wody z Generatora NanoWody Red-Ox  w technologii    „Osmoza Red-Ox”         

 Pobierz: opis dotlenienie.

Foto po wypicu wody redx 7

Zapraszamy do odkrycia tajemnicy, jaką jest woda Red-Ox  (ORP)  w  filmie ujęto badanie żywej kropli krwi przed i po spożyciu 300 ml. wody żywej.

Generatory NanoWody Red-Ox  dostępne są w konfiguracji na życzenie:

Opcje dodatkowe :

(opcja) – elektroda srebrna, cynkowa , miedziana, złota, platynowo-irydowa

(opcja) –  separator do procesu elektrolizy dyfuzji wody.

(opcja) –  inhalator hydrooksydacyjny (metoda mini hiperbarii)

(opcja) –  filtry odwrócona osmoza (7 stopniowa)

(opcja) – zestaw Lito-Osmoza

Więcej informacji na stronie : www.generatornanowody.pl

 

Zapytania  prosimy wysyłać :

emalia: biuro@generatornanowody.pl

Adres  e mail
                 Temat
Treść wiadomości

WYJAŚNIENIE PROCESU JONIZACJI WODY

W Generatorach  NanoWody Red-Ox wytwarzana jest m.in. woda zjonizowana. Urządzenia te w procesie elektrolizy wody w połączeniu z separatorem i membraną półprzepuszczalną na jednej z elektrod dzielą cząsteczki wody (H2O) na dwie części: jony wodorowe H+ oraz jony hydroksylowe OH.

Dzięki membranie półprzepuszczalnej woda alkaliczna jest odseparowana od wody kwaśnej w drugiej części naczynia. Ponadto podczas procesu jonizacji gromadzą się pierwiastki występujące w wodzie i ją alkalizujące (np. wapń, magnez, potas, sód) -w pobliżu katody oraz na te zakwaszające ją (np. chlor, fosfor, siarka) -w pobliżu anody.

2 H2O + 2 e → H2 + 2 OH

2 H2O ⇌ H3O+ + OH

Zasadowe i Kwasowe otoczenie charakteryzuje się wskaźnikiem pH (stężenie jonów wodorowych), a uzyskany ładunek -potencjałem utleniania-redukcji (REDOX) ORP.

Wartości parametrów zależą od czasu pracy urządzenia, stanu membrany półprzepuszczalnej i elektrod oraz rodzaju i jakości wody w naczyniu.

UJEMNY potencjał ORP – oznacza że w wodzie alkalicznej są wolne elektrony, tj. elektrony, które mogą być przekazane na powłoki innych atomów. Ta właściwość jest szczególnie skuteczna przy neutralizacji szkodliwych skutków wpływu wolnych rodników hydroksylowych.

Jak wiadomo, wolne rodniki to cząsteczki, którym brakuje jednego elektronu. Są to nadtlenki, cząsteczki tlenu bez jednego elektronu, etc. W organizmie wynikają one z naturalnego procesu reakcji metabolicznych. Pewna ilość wolnych rodników w organizmie jest niezbędna. Chronią one organizm od mikrobów, bakterii, wirusów.

Harmonia wewnątrz organizmu jest utracona, kiedy powstaje nadmiar wolnych rodników. Wolne rodniki, w celu uzyskania brakujących elektronów, nieustannie pobierają je od zdrowych komórek organizmu, a tym samym naruszają normalną działalność poszczególnych komórek i naczyń oraz powodują różne choroby. Mogą rozpocząć się niekontrolowane reakcje chemiczne, które stymulują rozwój patologicznego nowego twora,  zwanego nowotworem  i innych chorób.

Pijąc wodę zasadową, organizm otrzymuje dodatkową ilość wolnych elektronów, które są zabierane przez rodniki wolne. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne wody alkalicznej komórki zdrowe są chronione co wzmacnia system odpornościowy organizmu

funkcja

RODZAJE JONIZOWANEJ WODY

 • wodazasadowa„, wytwarza się przy katodzie (-), ma odcień czysto klarownej wody źródlanej , element Yin, odczyn zasadowy ma działanie nawadniające i jest wchłaniana przez tkanki.
 • woda kwasowa –  wytwarza się przy anodzie (+), ma odcień czysto klarownej wody źródlanej, element Yang, odczyn kwaśny i jest bogata w tlen, ma właściwości dezynfekcyjne, odwadniające, oddziaływanie na limfę.

Woda Zasadowa

Woda zasadowa  wytwarzana w Generatorach  jest bardzo cenna dla zdrowia. Jest naturalnym antyoksydantem. Wolne rodniki hydroksylowe podobnie jak bakterie, czy wirusy niszczą komórki w organizmie. Uszkodzone genomy,chromosomy, może na przykład wywoływać niekontrolowane podziały komórki i w ten sposób powodować powstanie nowego tworu. Woda zjonizowana istotnie odnawia nas na poziomie komórkowym i zatrzymuje proces starzenia organizmu.

Woda zasadowa dzięki wysokiemu pH bilansuje także pH organizmu, które jest często nadmiernie kwaśne. Przetworzona żywność zawiera mnóstwo kwasów, które odkładają się w naszych organizmach przez lata i tworzą idealne środowisko dla powstawania chorób przewlekłych, nowotworów. Nadmiar substancji kwaśnych w organizmie powoduje szybkie starzenie się i tworzy idealne warunki do poważnych chorób. Woda zasadowa neutralizuje kwasy stanowiąc pierwszą i najważniejszą linię obrony przed degradacją organizmu.

Woda zjonizowana chroni też organizm przed niedoborem tlenu i energii. To siła życiowa, którą możemy dostarczyć do ciała – najważniejszy składnik diety. Szklanka zjonizowanej wody kwasowej, ze szczyptą soli wypita każdego ranka w naturalny sposób budzi ciało do życia. Woda zjonizowana jest ponad sześciokrotnie lepszym nawilżaczem niż woda kranowa. To jedna z istotnych różnic pomiędzy tymi rodzajami wody. Woda zjonizowana ma inną strukturę niż zwykła woda. Jej cząsteczki (skupione w molekuły) są znacznie mniejsze co ułatwia  ich penetrację i przyswajalność przez tkanki i jednocześnie ułatwia wypłukiwanie toksyn z komórek.

Woda zasadowa i kwasowa  jest szczególnie zalecana przy:

 • cukrzycy
 • otyłości
 • alergiach
 • miażdżycy
 • zakwasach
 • stresie
 • chronicznym zmęczeniu
 • nieżycie żołądka, zgadze
 • zapaleniu jelita grubego
 • niestrawnościach
 • skurczach
 • migrenach
 • mdłościach
 • osteoporozie
 • łuszczycy ( woda kwaśna)
 • spadkach odporności
 • artretyzmie
 • chorobach oczu
 • astmie, katarze siennym

Woda kwasowa

Ma ona zastosowanie do użytku zewnętrznego i wewnętrznego . Jest doskonałym środkiem do dezynfekcji. W jej kwaśnym środowisku (pH poniżej 5,8) giną groźne bakterie, wirusy i grzyby. Woda kwaśna jest doskonała dla skóry. Poprawia elastyczność i wygładza zmarszczki w sposób całkowicie naturalny. Pomaga leczyć stany zapalne i trądzik. Sprawia, że włosy są miękkie, jedwabiste i mają piękny połysk. kupujący  Generator otrzymują instrukcje obsługi urządzenia oraz wskazówki praktycznego stosowania wody żywej, kwaśnej i opis pozostałych funkcji i możliwości.

Woda o wyższej kwasowości sprzyja gojeniu oparzeniom, zadrapań, grzybic, zmian łuszczycowych a nawet poważniejszych uszkodzeń skóry. Łagodzi swędzenie i ewentualne miejscowe odczyny alergiczne po ukąszeniu komarów czy użądleniu os lub innych insektów.

Woda kwasowa może być z powodzeniem stosowana w leczeniu owrzodzeń wywołanych cukrzycą. To jest możliwość poprawy przy otwartych, trudno gojących się ranach przeważnie na stopach, które grożą amputacją jeśli nie są w porę odpowiednio leczone. Owrzodzenia tego typu są niezwykle groźne. Jednakże okłady z wody zjonizowanej mają kolosalny wpływ na proces leczenia.

Wodę kwasową z naszego Generatora  można bezpiecznie spożywać  ponieważ jej skład pozbawiony jest wszelkich związków chemicznych (poniżej ppm zero )

Jest to bezpieczne z racji zastosowania elektrod, ze spektralnie czystego tytanu, obojętnego dla ludzkiego organizmu. Do przygotowania wody kwaśnej w celach pitnych zalecamy użycie czystej uwaga!  koniecznie przegotowanej wody tj. wody przefiltrowanej metodą odwróconej osmozy o zawartości ppm zero.  Dzięki temu nie wprowadzamy zanieczyszczeń z wody do organizmu, jak w przypadku wody „kranowej” tj. wody z wodociągów miejskich oraz wody butelkowanej.

Woda taka wygaja ścianki jelit i powoduje ginięcie groźnych bakterii, mikrobów, grzybów oraz pasożytów w przewodzie pokarmowym. Kuracje powinny robić osoby zapoznane z tą formą terapii tj. postępowaniem, dawkami i ilością oraz rodzajem wody pitej zgodnie z naszym załącznikiem.

STANDARD – GENERATOR NanoWody Red-Ox

Ta wersja Generatora służy do wytwarzania wody:

 • 1. zasadowa„, wytwarza się przy katodzie (-), ma odcień czysto klarownej  źródlanej   wody, element Yin, odczyn zasadowy ma działanie nawadniające i jest wchłaniana przez tkanki.
 • 2. kwasowej –  wytwarza się przy anodzie (+), ma odcień czysto klarownej  źródlanej wody, element Yang, odczyn kwaśny  jest bogata w tlen, ma właściwości dezynfekcyjne, odwadniające, oddziaływanie na limfę.
 • 3 Ukierunkowane pole magnetyczne.
 • 4. Energetyzowanie fotonami światła.
 • 5. Mobilny Generator

Urządzenie składa się z naczynia szklanego dolnego, które jest wewnątrz dzbanka oraz części górnej – pokrywy. W wersji podstawowej służącej jedynie do wytwarzania wody alkalicznej i kwaśnej, w pokrywie zamontowany jest system elektroniczny oraz dwie elektrody.

Urządzenie posiada również panel sterowania. Podczas jonizacji wody, przy elektrodzie anodowej wytwarza się woda kwaśna, a przy katodzie – woda żywa. W naczynie dolne wstawione jest naczynie wyjmowalne, które nie pozwala na zmieszanie się wody kwaśnej z żywą (separator z membraną półprzepuszczalną ( woreczek).

W zestawie dołączono: 3 sztuki  100% naturalnych membran półprzepuszczalnych do wielokrotnego użytku.

Elektrody katoda i anoda  produkowane są  z najczystszego dostępnego unijnego tytanu obojętnego zdrowotnie dla ludzkiego organizmu.
Anoda według badań producenta, jest odpowiednia do użycia przez okres 12 m-cy przy stosowaniu wody z odwróconej osmozy o ppm zero.

Przy stosowaniu wody silnie zanieczyszczonej tj. wodociągowej , czy też innych butelkowanych gdzie występuje chlor i azotany oraz inne sole, sztuczne minerały i związki chemiczne ,elektroda anoda zużywa się poprzez proces utleniania  szybciej.
Do wytwarzania wody alkalicznej, katoda musi być jedynie oczyszczana 5 % roztworem octu   nie poddaje się degradacji w żadnym stopniu.

Generator NanoWody Red-Ox  – wersja rozszerzona.

1. Woda Zasadowa

2. Woda Kwasowa

3. Woda srebrna, złota, cynkowa itp

4. Koloidy złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.

5. Jony złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.

6. Inhalacja Wodorem z dodatkiem jodu, nanosrebrna itp. (metodą mini hiperbarii).

7. Wody mieszane (złota, srebrna, cynkowa, platynowo-irydowa) itp.

8. Ukierunkowane pole magnetyczne, prawoskrętne.

9. Energetyzowanie fotonami światła.

10. Elektrolit ziołowy ( żywe enzymy).

11. Dyfuzja wody ( Elektroliza).

12. Woda ciężka ( deuter)

13. ORMUS  ( złoto monoatomowe)

14. Mobilny Generator

Generator jak i jonizatory, zwane też czasem alkalizerami posiada funkcję   do wytwarzania wody zjonizowanej. Zalety zdrowotne stosowania takiej wody znajdą Państwo na naszej stronie w poniższych materiałach oraz w formie książki dodanej jako załącznik  przy zakupie Generatora .

Dodatkowo woda kwasowa i woda z jonami srebra, miedzi, cynku, ze względu na właściwości bakterio, wirusowe oraz grzybobójcze zastępuje popularne płyny do dezynfekcji sanitariatów, podłóg i blatów.

Generator NanoWody Red-Ox w tym Jonizator wody to więcej niż filtr!

Poza oczyszczeniem wody kranowej z bakterii, azotanów, azotynów i związków ołowiu nadają jej unikalne właściwości, m. in.:

 • wspomaga w 100% wyjść m. in. cukrzycy, alergii, hemoroidów, wzmacnianiem odporności
 • idealne alkaliczne pH, które likwiduje zakwaszenie organizmu
 • optymalne ORP – neutralizuje szkodliwe skutki wpływu wolnych rodników hydroksylowych, odpowiedzialnych za powstawanie chorób cywilizacyjnych
 • uporządkowana struktura – lepsza przyswajalność wody przez komórki
 • woda z jonami srebra i woda kwaśna – mają potwierdzone właściwości bakterio, wirusowe i grzybobójcze

 Tajemnice o wodzie:

Woda jak żywioł w organizmie. W języku chińskim energetyczna faza „Woda” nazywa się – SHUI.
Faza „Wody” w klimatycznych warunkach środkowowschodniej Europy panuje na dworze w okresie od początku grudnia do końca lutego (od pierwszych obfitych opadów śniegu i marcowych odwilży.).

Woda jest małą cząsteczką ( Rys. 1) o bardzo specyficznych właściwościach, o których tak naprawdę, do końca nie wiemy.
Niewątpliwe jest tylko jedno, że każda z tych właściwości jest unikalna. Występuje w pięciu stanach skupienia, jako: ciecz, gaz, ciało stałe, płynny stan krystaliczny, plazma

czasteczka_wody

Rys. 1

Woda przyswaja i rejestruje każde oddziaływanie. Zapamiętuje to, co dzieje się w otaczającej ją przestrzeni.
Wodzie wystarczy dotknąć jakiejś substancji, żeby poznać jej właściwości, zapisać ją w swej pamięci.

Czy domyślali się tego nasi przodkowie, kiedy za pomocą srebrnych naczyń zamieniali ją w wodę leczniczą.
Jak do tej pory jest to najlepszy antybiotyk na świecie.

Struktura wody jest ważniejsza od jej chemicznego składu. Struktura wody – to organizacja jej cząsteczek.
Są one zdolne łączyć się w grupy, nazywane klastrami.

(Rys. 2)

Rys. 2

Dzięki ich obecności, woda jakby posiadała własną inteligencję.
W klastrach woda, jak na taśmie magnetofonowej zapisuje to, co „widzi, słyszy i odczuwa”.
Woda o dużym stężeniu klastrów jest wodą strukturalną.

Klaster wody -okno pamięci, świadomość nadzorująca skumulowaną pamięć

Woda zawsze pozostaje wodą, tylko jej struktura, jak układ nerwowy, zdolna jest reagować na każdy bodziec.
Klaster, ulegając strukturalnym przemianom bodźców zewnętrznych, zachowuje się jak komórka pamięciowa.
Posiada ponad 440 000 pól informacyjnych (co bardzo blisko do ilości ukończeń nerwowych w ludzkim ciele!)
Każde z nich odpowiada za swój rodzaj współdziałania ze środowiskiem.

Klaster, jak grupa konkretnych cząsteczek nie jest trwały.
Będąc strukturą o wymiennych cząsteczkach wody może istnieć przez długi czas.
Trwałość struktury klastra potwierdziło informację o tym, że woda może zapisywać i przechowywać informacje w postaci charakterystycznych ułożeń klastrów.
Każde takie ułożenie w stanie emitować oscylacji, podobne do bodźca, pod oddziaływaniem którego ten klaster utworzył się.
Innymi słowy, nasz organizm, po tym jak przeżył jakąś sytuację życiową jeszcze długo będzie „nadawał na falach przeżytego”.

Woda – to jedyny swego rodzaju komputer z bezcenną pamięcią komputerową.

Obecność w organizmie dużej ilości wody strukturalnej przyczynia się do zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Równowaga kwasowo-zasadowa to jeden z najważniejszych regulacyjnych mechanizmów naszego organizmu.
Jest ona podstawą prawidłowego przebiegu wszelkich procesów życiowych i niezbędnym warunkiem do zachowania zdrowia.
Jej zachwianie prowadzi do kryzysów, które nieleczone lub tylko zaleczone przeradzają się w schorzenia przewlekłe.

Większość schorzeń, w tym chorób przewlekłych takich jak reumatyzm, nowotwory, migreny, cukrzyca, kamica nerkowa, kamienie w woreczku żółciowym, dna moczanowa, powstają na skutek zakwaszenia organizmu.
Z zakwaszeniem mamy do czynienia nie tylko w zaawansowanych stadiach choroby.
Nadmierne zakwaszenie to stan, który osłabia wszystkie komórki organizmu.
Zmusza on ciało do pobierania minerałów – wapnia, sodu, potasu i magnezu – z organów ciała i kości aby zneutralizować kwasy i usunąć je z organizmu.
W rezultacie ciało może być narażone na silną i długotrwałą ,,korozję”.
Stan ten może zostać niewykryty przez lata, gdyż początkowo przebiega w zasadzie bezobjawowo.

Występuje już wtedy, gdy męczą nas częste bóle głowy, kręgosłupa, gdy odzywa się zgaga, niespodziewanie pojawia się biegunka lub inne dolegliwości jelitowe.
Powikłań tych można uniknąć stosując synchronizację organizmu z panującą fazą Woda.
Synchronizacja organizmu z energetyczną fazą Woda, przede wszystkim przyczynia się do zmniejszenia w organizmie obecności strukturalnej wody.
Tym samym przywraca się równowaga kwasowo-zasadowa naszego organizmu.