Odnajdź siebie

Natychmiastowe uzdrawianie

„Właśnie trafiłeś na właściwą dla siebie podpowiedź „tu i teraz ” więc zajmij się życiem przed narodzinami, a historia jest życiem po śmierci i nie wolno jej interpretować”

Nie kupuj zdrowia za pieniądze!. Nie uzdrowią Cię żadne tabletki, antybiotyki, suplementy, mity, dogmaty, stereotypy tego świata dlaczego? dlatego, że  najwyższą formą upośledzenia każdej ludzkiej istoty jest BRAK WŁAŚCIWEJ WIEDZY  względnie jej IGNORANCJA.

Ucz się na cudzych błędach i doświadczeniach.  Tak właśnie postępują Mądrzy tego świata.

Daj sobie pomóc,  odmienisz siebie i innych !

 Zmień natychmiast swój charakter i poglądy !

Działaj przez świadomość etyczną, a nie świadomość siły.

Nie oceniaj.

Nie miej pretensji do siebie i otaczającego cię świata

Nie przywiązuj się do rzeczy krótkotrwałych.

Bądź miłością bezwarunkową.

Działaj  bezwarunkowo.

Bądź prawdą.

Bądź obserwatorem.

Nie nadawaj niczemu znaczenia.

Nie oczekuj.

itd….

Jeżeli nie wiesz  jaki masz obrać dalszy kierunek to daj sobie pomóc – jestem na wyciągnięcie dłoni…

Przypomnę ci o szanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskażę ci również twoją własną siłę twórczą, twoją wewnętrzną kreatywność. Chcę żebyś pomyślał/a o tym, o czym jeszcze nikt nie pomyślał, wspiął/a się na szczyty , których nikt jeszcze nie zdobył, zanucił/a pieśń lub ton , której/którego jeszcze nikt nie zanucił, stworzył/a coś , czego jeszcze nikt nie stworzył, wykonał/a ruchy, których jeszcze nikt nie wykonał , wynalazł/a coś czego jeszcze nikt nie wymyślił, szła/szedł drogą , którą przed tobą nikt jeszcze nie szedł. Otrzymasz podpowiedz jak stać się  współtwórcą życia, rozwijał/a nieznane zdolności, talenty i dokonywał/a mądrych wyborów!

Pamiętaj wszystko co nie służy życiu, wcześniej czy później zostanie zniszczone ponieważ nie ma żadnych szans w walce z prasiłami STWORZENIA !

         Zrozumiałeś! – właśnie rozpocząłeś/aś proces uzdrawiania   siebie, całej Twojej rodziny i otaczającego Cię świata. Obserwuj jak Twoje ZROZUMIENIE  zaczyna otwierać przed Tobą  BRAMY DO LEPSZEGO WŁAŚCIWEGO ŻYCIA. Jestem z TOBĄ… i nie tylko ja.