Praktyka Psychologii Klinicznej

Praktyka Psychologii Klinicznej i jej możliwości

Praktyka Psychologii Klinicznej poparta jest dowodami empirycznymi tak zwanymi układami cyfrowymi – system binarny.  „Natural Binary System”  zawarte są w nim informacje między innymi dla osób potrzebujących różnego rodzaju pomocy.

Profilaktyka, diagnostyka i terapia zaburzeń psychicznych.

STWORZENIE czy EWOLUCJA !?

WIEDZA NA SKALĘ XXII WIEKU

BIAŁKO RNA i DNA – inaczej !

Odkrycie nowej medycyny !

 Tysiące wcieleń i lat DOŚWIADCZEŃ Z NATURĄ LUDZKĄ I UKŁADAMI BINARNYMI

Diagnoza trójni  mózgu (UMYSŁU) i jego składowych intelektów:   poziomu fizycznego-białka, mentalnego-RNA i duchowego-DNA 

   DIAGNOZA i wyjaśnienie przyczyn zaburzeń psychicznych w zakresie:

  • wszelkich skłonności psychoz -somatycznych.
  • odczytanie płci dziecka oraz jego natury.
  • wyjaśnienie przyczyny poczęcia dziecka  (np. z zespołem Downa, niesprawnością mózgowo – ruchową (roślinka), porażeniem mózgowym pełnym, połowicznym, okołoporodowym,  itd.) tylko i wyłącznie zrozumienie siebie i zapanowanie nad sobą, pozwoli ci zrozumieć i uniknąć poczęcia istoty ludzkiej lub człowieka ( dziecka)  przez ciebie upragnionego i oczekiwanego….
  • porady dla kobiet ciężarnych oraz dla dzieci do 9 lat  ( informacje gratis ).

* więcej informacji w działach: „Genetyka, a skłonności chorobowe ” 

Natura człowieka :

  • natury danego człowieka (natura – potocznie określamy, że ma charakter: dobry, trudny, gwałtowny, słaby, nieugięty, silny), predyspozycje, uzależnienia, uzdolnienia, zachowanie, usposobienie -temperament, psychika itp. Uwaga: Natura nie ma nic wspólnego z twoich charakterem, natury jeszcze nikomu na tej planecie o nazwie Ziemia nie udało się zmienić, można ją lekko nagiąć wówczas możemy dostrzec, że wyrósł nam garb.  Natomiast charakter i poglądy TAK!!! . Wyjątek stanowi  natura OSŁA nie czepiajmy się jego charakteru i jego światopoglądu, gdyż całą swoją istotą prezentuje jego natura hm. hm. hm.
  • Natura to Ukryta Twoja Dusza. ( żeby żyć w upragnionym otoczeniu ludzi i zwierząt i żyć w wymarzonym komforcie materii musisz się wybudzić z letargu, iluzji i postępowania iluzorycznego…
  • wybór szkoły ,zawodu, pracy, partnera itp.
  • rozwiązywanie innych problemów życiowych.

        * więcej informacji w  dziale  „Odsłonięcie tajemnicy z daty urodzenia”

Dzięki układom binarnym nie musimy czekać na odległe terminy wizyt u specjalistów czy prosić o skierowania na kosztowne badania np. prenatalne, czy też inne badania specjalistyczne by dowiedzieć się jaki jest stan naszego zdrowia, czy poczęte dziecko jest zdrowe, czy i kiedy rodzice powinni zaplanować płeć dziecka i inne….

CO MOŻE UJAWNIĆ system binarny;  więcej informacji  w dziale „ Zakres możliwości „

Te informacje są zapisane w Twoim kodzie  Białka,RNA i DNA,

Do Ciebie należy decyzja.

Wiadomo, że każdy z nas, posiada z poczęcia oraz z urodzenia skłonności chorobowe. Mimo tak wielkiego postępu w medycynie choroba, która nie zostanie w porę wykryta dziesiątkuje ludzi obu płci. Największą bolączką ludzkości to choroby serca, nowotwory, choroby kręgosłupa oraz coraz częściej występujące stwardnienie rozsiane (SM) czy tzw. Borelioza i wiele innych… Jesteśmy w stanie podpowiedzieć, znając moment poczęcia dziecka, jak przebiegać będzie ciąża oraz poród. Wskażemy  zdolności i talenty dziecka.

Dzięki dokładnej dacie urodzenia jesteśmy w stanie podpowiedzieć jakie skłonności psych-somatyczne oraz jaką naturę posiada wskazana przez was osoba.

Ponadto, INSTYTUT nasz pomoże Wam w doborze życiowego partnera. Co się tyczy świata biznesu niewątpliwie interesująca dla Ciebie powinna być wiadomość, że również na tym obszarze układy cyfrowe zostały sprawdzone. Wypróbowana strefa, to dobór kadry pracowniczej, która sprawdza się w 100%

Jak widać, INSTYTUT nasz zajmuje się nie tylko określaniem skłonności chorobowych, czy też określeniem natury człowieka, można również otrzymać podpowiedź z różnych dziedzin naszego codziennego życia.

Życzymy, aby pokładane nadzieje w naszym INSTYTUCIE spełniły się, dodały Wam wiary, położyły kres Waszej bezsilności i były podpowiedzią na dalszą drogę życia.

Uwaga:

Układy Systemów Binarnych są poparte dowodami naukowymi !

GWARANTUJEMY DYSKRECJĘ

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE