Biosynchronizator

Biostatyczny wyrównator bioenergii

Urządzenie ma możliwość odprowadzenia ładunków elektrostatycznych i wprowadzania wolnych elektronów bez konieczności chodzenia bosymi stopami po lesie.

W warunkach domowych czy mieszkając w bloku  gdzie nie mamy bezpośredniej możliwości codziennie spacerować bosymi stopami po ziemi pomocnym rozwiązaniem likwidującym wszelkie napięcia i natręctwo myśli jest urządzenie wynalezione w Instytucie ISC Polska.

Do głównych jego funkcji należy:

– usuwanie blokad energetycznych

– harmonizowanie bioenergii wraz z jej elementami w celu synchronizacji biorytmów i jej przepływów z zachowaniem naturalny cykli

– profilaktyka zdrowotna

– udrażnianie zatok za pomocą bioprądów

 

BIOSYCHRONIZATOR

ZROZUMIENIE FUNKCJI

Poprzez połączenie wytwarzanych energii w naturalnym biocyklach ciała a w szczególności – okołogłowia, dłoni stóp. Daje możliwość sferycznego przemieszczania się potencjałów energetycznych w biosferze bez interwencji czynników zewnętrznych lub bodźców innych – obcych ( sztucznie generowanych) z miejsc mocniejszych bardziej wydajnych energetycznie do punktów lub sfer słabszych lub zakłóconych blokadami lub zwyrodnieniami w całkowitej, pełnej harmonii każdej osoby, że względu na fakt własnego indywidualnego pulsu rytmu, przemiany wszystkich płaszczyzn energetycznych.

KAŻDY Z NAS JEST INNY LUB INDYWIDUALNY, ZE WZGLĘDU NA FAKT:

  • przeżytych lat w bytowaniu ziemskim
  • stanu życia lub wyeksploatowania organizmu
  • indywidualnych zaburzeń zniekształceń, zakłóconych odziedziczonych w -DNA- lub nabytych, ze względu na przebyte choroby – infekcje
  • stanu organów wewnętrznych faktu ich zanieczyszczeń czy ich upośledzeń, ze względu na braki w wyżywieniu
  • inne osobiste dolegliwości lub blokady, karmy duchowe czy nie przepracowane przekleństwa pokoleniowe czynią każdego innym nieporównywalnym wraz z własnym ego i nieświadomą matrycą energo-informacyjną

Przez okres czasu od 30 do 45 minut poddać własne ciało cielesno fizyczne i jego struktury działaniu własnym swoim funkcjom energetycznym lub krzyżowo – liniowym biorytmom swoich własnych energo informacjom i kodom kosmo-energo-kohoezjolizowanych.

W tym czasie nastąpią wyrównania napięć i naprężeń energoświetlnych wibracji poświaty świetlistej , że struktur subtelnych zewnętrznych do wewnątrz co skutkuje udrożnieniem przepływów między meridianowo-kanałowych biosferycznych energii. Będziemy czuć wolne i stopniowe regulowanie rytmu pracy serca i rytmicznego przemieszczania się wszystkich płynów życia w organizmie – pokochajmy te płyny – ten stan – i zapamiętajmy go lub zarejestrujemy go w naszym umyśle na zawsze!

Bo jest to nasz indywidualny uzdrowiciel!

Po dokonaniu seansu – cyklicznie lekko napinać i naprężać partie mięśni od czubka głowy – twarzy – szyjnych – barkowych , dłoni , korpusu , brzucha , nóg czyńmy te napinania mięśni fazowo i rytmicznie od głowy do stup jak płynąca fala na morskiej i spokojnej tafli bezkresnej wody. Te rytmiczne napinania i rozluźnienia partii mięśni spowodują przepływ meridianami i kanałami energetycznymi życia biopotencjałów energii z mocniejszych do słabszych miejsc w naszym ciele czyniąc w nim całkowitą, i ujednoliconą harmonię na wszystkich do tej pory nam znanych poziomach i płaszczyznach bez jakiejkolwiek szkody dla innych naszych obszarów czy stref z zachowaniem indywidualnych walorów darów i łask na poziomie duszy i ducha pierwiastka boskiego drzemiącego w każdej istocie.

W myśl przyrody i świata nas otaczającego – przypominam tu i teraz wszystkim, że bioładunki o orientacji ( +) Plus zawsze płyną do bioładunku (-) minus, a nie odwrotnie.

Taki oto przepływ bioładunków od (+) plus do (-) minus podczas ich przepływu daje pełne uzdrowienie i odblokowanie – zlikwidowanie korków, zatorów we wszystkich kanałach życia, meridianach dając większe kule energii sefirotów i silniejszy poblask świetlistych nanoenergii w pobłyskach i sferach kohoezjonalnych na poziomie ciała cielesno fizycznego.

Daje to nam ulgę w napięciach, naprężeniach neuronowych z likwidacją bólów impulsowo-nasilających cykle doznań neuronowych oraz zanikanie skutków bólowych w ich sferach, pobudza komórki Dendroniczne do bardziej efektywnej pracy na rzecz naszego całego organizmu, przez co układ immunologiczny jest wydajniejszy i bardziej sprawny.

Układ immunologiczny po synchronizowaniu z komórkami Dendrycznymi ( strażnikami zdrowia) zawsze podejmuje ostrą walkę ze wszystkim co nas atakuje lub nam zagraża w cyklach i czynnościach naturalnej bioharmoni w naszym ciele cielesno fizycznym.

„ Tutaj zastanówmy się, dlaczego pioruny podczas burzy lub wyładowań atmosferycznych uderzają lub biją w ziemię!”

BARDZO WAŻNE !!!

Fazy biosynchronizacji wyżej opisane zalecamy robić sobie minium jeden raz na dzień ( przez okres minimum 3 miesiące).

Jeżeli ktokolwiek po biosynchronizacjii – dozna jakiekolwiek relatywnie złych odczuć na jakimkolwiek, poziomie energetycznym w odczuciach subiektywnych na poziomie własnego ciała – to należy udać się do lekarza prowadzącego lub rodzinnego celem dokonania szczegółowych i bardzo precyzyjnie wyspecjalizowanych badań i analiz w celu wyeliminowania raz na zawsze zakłóceń – zwyrodnień – zaburzeń, które spowodowały wasze zniesmaczenie lub złe relacje na poziomie waszych myślokształtów czy braku higieny psychicznej,

Funkcja bioharmoni i biosynchronizacjii w przyszłości będzie wzbogacona o pas okołokorpusowy z sondami na obecną chwilę trwają pomiary i badania w zespołach naukowych celem pozyskania materiałów pomiarowych i dokładnego sprecyzowania założeń badawczo pomiarowych.