Urządzenie do autotrakcji kręgosłupa, uzdrawianie – dyskopatia i zwyrodnienia

 

Przedstawione poniżej filmy  przedstawiają miejsca stanów zapalnych poszczególnych

odcinków kręgosłupa tj. dyskopatia i zwyrodnienie, rwa kulszowa itp.

Urządzenie do autotrakcji kręgosłupa między innymi służy  do jak najszybszego

nawodnienia organizmu wodą o czystości 000ppm ,wprowadzenia gazu wodorowego ,

ujemnych elektronów i wysokiego pH a wszystko po to by nawodnić i naładować najdalsze

zakątki kapilarów – naczyń włosowatych naszego organizmu.

Na co dzień gdy chodzimy, biegamy jesteśmy w pozycji stojącej , siedzącej nie jesteśmy

wstanie naowodnić organizmu tak jak to możemy wykonać przy użyciu urządzenia do

autotrakcji kręgosłupa.

1/. Mocujemy stopy w uchwytach terapeutyczno-zaciskowych.

2/. Zatrzymujemy się w poziomie na czas 1 minuty w celu wyrównania ciśnienia krwi w

całym obiegu naczyń krwionośnych .

3/. Przechodzimy do pozycji wiszącej 60 stopni na czas 1 minuty ( osoby z nadciśnieniem )

4/.  Przechodzimy do pełnego zwisu czas 1 minuta

5/. Wracamy do pozycji  poziomej.

W tym czasie wydarzyło się kilka ważnych czynności w naszym organizmie w szczególności

anatomii kręgosłupa.

1/. Jeżeli zatrzymaliśmy się w poziomie (ad.2) to znaczy ze błędnik jest nawodniony jeżeli nie możemy utrzymać równowagi w poziomie to znaczy , że błędnik jest zagęszczony – odwodniony brak koncentracji , natręt myśli i inne przyczyny psycho-somatologiczne.

2/. Będąc w pozycji pełnego zwisu : najprawdopodobniej pierwszy raz w naszym życiu  kręgosłup rozciąga się pod własnym ciężarem ku ziemi ( energii Yin) następuje przebie- gumowanie czakra korony odbiera informacje od energii Yin.

3/. Tworzą się przerwy między  kręgowe , najprawdopodobniej pierwszy raz w naszym życiu świeże pełnowartościowe płyny między kręgowe wypłukują wszelkie złogi toksyn, przerobionego wapnia, blaszek miażdżycowych i zalegającej galarety infekcji pleśniowej  itd..

4/. Głowa – twarz widzimy  ze jest w pełni czerwona to najprawdopodobniej pierwszy raz w naszym życiu nastąpiło  pełne dokrwienie naszego mózgu a w związku z tym że wszelkie informacje naszego genomu zapisane są i znajdują się w erytrocytach – w czerwonych krwinkach więc doświadczamy przebudzenia i transformacji rzeczywistości iluzorycznej w której zdawałoby się, że byliśmy świadomi naszych czynów.

5/.  Następuję pełne połączenie i przekaz informacji pranicznych energii płynącej w meridianach – światłowodach , które w tym momencie są w pełni odblokowane między żebrowo , kręgo-piersiowo, krzyżowo, guzicznie, szyjnie  , przeponowo, uciskami stanów zapalnych itd. następuje w pełni zasilenie energetyczne systemów czakr – 9 poziomowe centra energetyczne ( anteny) itd.

6/. Odblokowanie meridianów spowodowało np, że trzustka , pęcherzyk żółciowy otrzymują pełne informacje , że dwunastnica czeka na ich enzymy do usunięcia złogów tłuszczowych ,które uczestniczą w tworzeniu wolnych rodników hydroksylowych i następuje odwodnienie organizmu i zaczynamy przypierać po 2do 3 kg miesięcznie.

7 /8 /9 / można by tak wymieniać w nieskończoność pozytywne działanie Urządzenia do autotrakcji kręgosłupa i przy jego pomocy  wprowadzanie  do organizmu  płynu w postaci  czystej wody 000ppm , wolnych elektronów ujemnych zasadowego  pH oraz gazu wodorowego. Wszystkie te elementy zawarte w wodzie powodują to, ze dochodzi do uzdrowienia dyskopatii i zwyrodnieniu kręgosłupa ,  rwy kulszowej,  schizofrenii, choroby Parkinsona,  choroby Alzheimera, ADHD i inne psycho-somatologiczne przewlekłe choroby.

W momencie podjęcia decyzji o zakupie urządzenia do autotrakcji kręgosłupa                 klient otrzymuje instrukcje dot. korzystania z urządzenia i z opisem jego walorów        dot. uzdrawiania organizmu.